Lenovo ThinkVision T27qd-40

Lenovo ThinkVision T27qd-40 er en 27-tommer QHD IPS-skærm, der leverer skarpe detaljer og præcise farver med 99 % sRGB og 1500:1-kontrast. Med 120 Hz opdateringsfrekvens og 4 ms responstid får du flydende bevægelser ved video og rulning. Skærmen har integreret USB-C-docking med hub og LAN, hvilket forenkler tilslutninger, og den ergonomiske stander giver justeringsmuligheder for øget komfort.

Lenovo ThinkVision T27qd-40 koster lige nu 2.166 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.102 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.102 kr (02. juni 2026) og 2.230 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.166 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Lenovo ThinkVision T27qd-40 2560x1440 120Hz
2.166 kr
+ fri fragt
Total: 2.166 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkVision T27qd-40 27" IPS 2560 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
2.167 kr
Total: 2.167 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Lenovo 27" skærm ThinkVision T27QD-40
2.314 kr
Total: 2.314 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkvision T27qd-40 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo Thinkvision T27Qd-40 Led
3.279 kr
+ fri fragt
Total: 3.279 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme