Lenovo ThinkVision T27i-30

Bedste pris
Stabil pris
1.821kr
2.408 krSPAR 24%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

Lenovo ThinkVision T27i-30 er en 27-tommer LED-skærm med IPS-panel, der sikrer brede betragtningsvinkler og præcis 99% sRGB-farvegengivelse. Den fulde HD-opløsning på 1920 x 1080 pixels og en opdateringshastighed på 60Hz gør den ideel til både kontor- og kreativt arbejde. Med tilslutningsmuligheder som HDMI, VGA og DisplayPort er den let at integrere i ethvert arbejdsmiljø.

Lenovo ThinkVision T27i-30 koster lige nu 1.821 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.821 kr (17. april 2026) og 1.821 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.821 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo ThinkVision T27i-30 LED display 686 cm 27 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort
1.821 kr
+ fri fragt
Total: 1.821 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter DK favicon
Boligcenter DK
Lenovo ThinkVision T27i-30 27" skærm Full HD IPS 60 Hz
1.999 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.068 kr
På lager
Leveringstid: 4-7 Hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkVision T27i-30 27" IPS 1920 x 1080 VGA HDMI DisplayPort 60Hz
2.230 kr
Total: 2.230 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Lenovo ThinkVision T27i-30 1920x1080 60Hz
2.408 kr
+ fri fragt
Total: 2.408 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme