Lenovo ThinkVision T27-40

Bedste pris
Stabil pris
1.262kr
2.019 krSPAR 37%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Lenovo ThinkVision T27-40 er en 27-tommer IPS-skærm med Full HD-opløsning (1920 x 1080), der sikrer skarpe regneark og præcise farver med 99 % sRGB. Skærmen har en adaptiv opdateringsfrekvens på 48–120 Hz for flydende scroll og video. Med indbygget USB-hub og tilslutning via HDMI, DisplayPort eller VGA er den velegnet til produktivitet og kontorarbejde. Den ergonomiske stander giver fleksible justeringsmuligheder.

Lenovo ThinkVision T27-40 koster lige nu 1.262 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.300 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.262 kr (13. juni 2026) og 1.300 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.262 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkVision T27-40 27" IPS 1920 x 1080 VGA HDMI DisplayPort 120Hz
1.262 kr
Total: 1.262 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Lenovo ThinkVision T27-40 1920x1080 120Hz
1.262 kr
+ fri fragt
Total: 1.262 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Lenovo 27" skärm ThinkVision T27-40
1.490 kr
Total: 1.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Lenovo ThinkVision T27-40 27" Full HD 120Hz IPS Skærm
1.599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.648 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkvision T27-40 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 120hz
1.624 kr
Total: 1.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo Thinkvision T27-40 Led
2.019 kr
+ fri fragt
Total: 2.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme