Lenovo ThinkVision T24m-29

Lenovo ThinkVision T24m-29 leverer skarpe billeder med sin 24-tommer Full HD IPS-skærm. Med fleksible tilslutningsmuligheder som USB-C, HDMI og DisplayPort egner denne skærm sig perfekt til både arbejde og underholdning. Den strømlinede Pivot-funktion gør det nemt at skifte mellem dokumenter og videoer uden besvær.

Lenovo ThinkVision T24m-29 koster lige nu 1.402 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.392 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.392 kr (17. april 2026) og 1.530 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.402 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkVision T24m-29 24" IPS 1920 x 1080 HDMI DisplayPort USB-C
1.402 kr
Total: 1.402 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
24" Lenovo T24m-29 1920x1080 60Hz
1.431 kr
+ fri fragt
Total: 1.431 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lenovo ThinkVision T24m-29 24" Full HD-skærm
2.083 kr
Total: 2.083 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkvision T24m-29 Usb-c 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo Thinkvision T24M-29 60.5 Cm
2.269 kr
+ fri fragt
Total: 2.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme