Lenovo ThinkVision P49w-30

4.3 (24 anmeldelser)
Lenovo ThinkVision P49w-30
Bedste pris
Faldet 10.0%
10.624kr
23.099 krSPAR 54%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Lenovo ThinkVision P49w-30 er en 49-tommer ultrabred buet skærm, der leverer en fordybende visuel oplevelse. Med en opløsning på 5120x1440 og IPS-panel sikrer den præcise farver og brede synsvinkler. Skærmen tilbyder alsidige tilslutningsmuligheder, herunder DisplayPort, HDMI og Thunderbolt 4, hvilket gør den ideel til professionel brug og multitasking.

Lenovo ThinkVision P49w-30 koster lige nu 10.624 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 11.874 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 10.624 kr (16. juli 2026) og 11.874 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 10.624 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkvision P49w-30 Curved 49 tommer 5120 × 1440pixels Ips 32:9 60hz
10.624 kr
Total: 10.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
49" Lenovo ThinkVision P49w-30 5120x1440 60Hz
11.799 kr
+ fri fragt
Total: 11.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
LENOVO 49" skærm P49w-30
11.990 kr
Total: 11.990 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkVision P49w-30 49" IPS 5120 x 1440 Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz
12.477 kr
Total: 12.477 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkvision P49w-30 Curved 49 tommer 5120 × 1440pixels Ips 32:9 60hz
13.786 kr
Total: 13.786 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo Thinkvision P49W-30 Led
23.099 kr
+ fri fragt
Total: 23.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 10.0%

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme