Lenovo ThinkVision P40w-20

4.0 (44 anmeldelser)
Lenovo ThinkVision P40w-20
Bedste pris
Stabil pris
9.523kr
11.599 krSPAR 18%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Lenovo ThinkVision P40w-20 er en imponerende 40-tommers skærm, ideel til dem, der søger ultrabred produktivitet og kreativ ydeevne. Med en opløsning på 5120 x 2160, IPS-teknologi og en opdateringsfrekvens på 75Hz, sikrer denne skærm klare billeder i et kurvet 21:9-format. Perfekt til kreative fagfolk og teknikere, der kræver præcis farvegengivelse og stor arbejdsplads.

Lenovo ThinkVision P40w-20 koster lige nu 9.523 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 10.259 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 9.523 kr (15. juli 2026) og 10.259 kr (27. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 9.523 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lenovo ThinkVision P40w-20 5120x2160 75Hz
9.523 kr
+ fri fragt
Total: 9.523 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkVision P40w-20 40" IPS 5120 x 2160 Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 75Hz
9.562 kr
Total: 9.562 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkvision P40w-20 Curved 40 tommer 5120 × 2160pixels Ips 21:9 75hz
10.499 kr
Total: 10.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkvision P40w-20 Curved 40 tommer 5120 × 2160pixels Ips 21:9 75hz
10.499 kr
Total: 10.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo P40W-20 39.7IN 5KX2K5120 X
11.599 kr
+ fri fragt
Total: 11.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme