Lenovo ThinkVision P34WD-40

Bedste pris
Stabil pris
3.995kr
6.489 krSPAR 38%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Lenovo ThinkVision P34WD-40 er en 34" kurvet LED-skærm med IPS-panel og ultrabredt 21:9-format, der giver et udvidet arbejdsområde. Skærmen har en opløsning på 3440 x 1440, opdateringshastighed op til 120 Hz og understøtter HDR10 for levende billedkvalitet. Med indbyggede porte som HDMI, DisplayPort og USB-C er den velegnet til effektiv multitasking og produktivitet.

Lenovo ThinkVision P34WD-40 koster lige nu 3.995 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 4.130 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.995 kr (02. juli 2026) og 4.130 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.995 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" Lenovo ThinkVision P34WD-40 3440x1440 120Hz
3.995 kr
+ fri fragt
Total: 3.995 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkVision P34WD-40 34" IPS 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
4.079 kr
Total: 4.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Lenovo 34" skærm ThinkVision P34WD-40
4.490 kr
Total: 4.490 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkvision P34wd-40 34 tommer 3440 × 1440pixels Ips 21:9 120hz
4.999 kr
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo ThinkVision P34WD-40 LED
6.489 kr
+ fri fragt
Total: 6.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme