Lenovo ThinkVision P27QD-40

Bedste pris
Stabil pris
2.391kr
3.999 krSPAR 40%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Lenovo ThinkVision P27QD-40 er en 27-tommers skærm med IPS-panel og WQHD-opløsning på 2560x1440, der leverer skarpe og farvekorrekte billeder. Skærmen understøtter 120Hz opdateringshastighed og har USB-C med 140 W strømforsyning, hub og KVM-funktion, så du kan styre to pc'er med ét tastatur. Picture-in-Picture gør multitasking nemmere, og den ergonomiske stander giver fleksibel justering.

Lenovo ThinkVision P27QD-40 koster lige nu 2.391 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.696 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.391 kr (16. juli 2026) og 2.696 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.391 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkVision P27QD-40 27" IPS 2560 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
2.391 kr
Total: 2.391 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Lenovo ThinkVision P27QD-40 2560x1440 120Hz
2.412 kr
+ fri fragt
Total: 2.412 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Lenovo 27" skærm ThinkVision P27QD-40
2.990 kr
Total: 2.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo Thinkvision P27Qd-40 Led
3.699 kr
+ fri fragt
Total: 3.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkvision P27qd-40 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme