Lenovo ThinkVision P27h-30

Bedste pris
Stabil pris
2.624kr
4.429 krSPAR 41%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Lenovo ThinkVision P27h-30 er en 27-tommers QHD skærm, der leverer suveræn billedkvalitet med en opløsning på 2560 x 1440. Med IPS-teknologi får du brede betragtningsvinkler og præcise farver, ideel til professionel multitasking og produktivitet. Skærmen er kantløs på alle fire sider, hvilket giver et elegant og moderne design.

Lenovo ThinkVision P27h-30 koster lige nu 2.624 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.624 kr (17. april 2026) og 2.624 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.624 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkvision P27h-30 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 60hz
2.624 kr
Total: 2.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkVision P27h-30 27" IPS 2560 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
2.715 kr
Total: 2.715 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Lenovo ThinkVision P27h-30 2560x1440 60Hz
3.874 kr
+ fri fragt
Total: 3.874 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo ThinkVision P27H-20
4.429 kr
+ fri fragt
Total: 4.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme