Lenovo ThinkVision P24QD-40

Lenovo ThinkVision P24QD-40 er en 24" IPS-skærm med QHD-opløsning på 2560 x 1440 og opdateringshastighed på 120Hz. Skærmen leverer klare billeder og farvenøjagtighed, ideel til kontor- og hybridarbejde. Den har fleksible tilslutningsmuligheder med USB-C, HDMI og DisplayPort samt funktioner som HDR10, 300 cd/m² lysstyrke og lavt blåt lys for øget komfort.

Lenovo ThinkVision P24QD-40 koster lige nu 1.887 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.858 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.858 kr (04. juli 2026) og 2.103 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.887 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
24" Lenovo ThinkVision P24QD-40 2560x1440 120Hz
1.887 kr
+ fri fragt
Total: 1.887 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkVision P24QD-40 24" IPS 2560 x 1440 USB-C 3.2 HDMI DisplayPort 120Hz
1.938 kr
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo Thinkvision P24Qd-40 Led
2.859 kr
+ fri fragt
Total: 2.859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkvision P24qd-40 23.8 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz
2.911 kr
Total: 2.911 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme