Lenovo ThinkVision E24-30

Lenovo ThinkVision E24-30 er en 24-tommer LED-skærm, der tilbyder en skarp Fuld HD-opløsning med IPS-teknologi for brede betragtningsvinkler. Med en imponerende opdateringshastighed på 100Hz og præcis farvegengivelse er denne skærm ideel til kontorarbejde og underholdning. Ergonomisk design sikrer komfort under langvarig brug.

Lenovo ThinkVision E24-30 koster lige nu 881 kr. En stigning på 9,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 803 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 803 kr (19. maj 2026) og 882 kr (04. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 881 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkVision E24-30 24" IPS 1920 x 1080 VGA HDMI DisplayPort 100Hz
881 kr
Total: 881 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
24" Lenovo ThinkVision E24-30 1920x1080 100Hz
968 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.007 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo E24-30 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
1.036 kr
Total: 1.036 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
PC skærm Lenovo ThinkVision E24-30 23,8" Full HD 100 Hz
1.179 kr
+ 119 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Lenovo ThinkVision E24-30 LED display 60,5 cm 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort
1.258 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.297 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo Thinkvision E24-30 Led
1.439 kr
+ fri fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.5%

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme