Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock

4.4 (652 anmeldelser)
Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock
Bedste pris
Stabil pris
1.112kr
1.790 krSPAR 38%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dockingstation forbedrer din arbejdsplads med alsidige tilslutningsmuligheder. Med HDMI, DisplayPort og USB-C er den perfekt til at forbinde flere enheder samtidigt. Oplev problemfri dataoverførsel og ladning med en effekt på op til 90 watt.

Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock koster lige nu 1.112 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.134 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.112 kr (08. juli 2026) og 1.134 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.112 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lenovo Universal USB-C Dock HDMI 2× DP Gigabit Ethernet
1.112 kr
+ fri fragt
Total: 1.112 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock Dockingstation
1.122 kr
Total: 1.122 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lenovo ThinkPad Universal USB-C dock
1.266 kr
Total: 1.266 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkpad Universal Usb-c Usb-c 3.2 Gen 1
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock Dockingstation
1.379 kr
+ fri fragt
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkpad Universal Usb-c Dock Ledningsført Usb 3.2 Gen 1 Type-c Sort Usb-c 3.2 Gen 1
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock Dockingstation.
1.778 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.817 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Lenovo ThinkPad Universal Docking
1.790 kr
Total: 1.790 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Bærbar computer dockingstationer
funktioner: USB 3.0, Universal
porttype: DisplayPort, HDMI, USB, USB 2.0, USB 3.1, USB 3.2, VGA