Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

3.9 (580 anmeldelser)

Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock er en alsidig dockingstation, der forenkler din arbejdsstation med flere tilslutningsmuligheder. Med Thunderbolt 4-teknologi kan du nemt forbinde skærme og tilbehør for en effektiv arbejdsdag.

Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock koster lige nu 1.744 kr. En stigning på 5,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.648 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.648 kr (16. april 2026) og 1.744 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.744 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Docking
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lenovo Universal Thunderbolt 4 Dock 2-Port DP 135W PD
1.769 kr
+ fri fragt
Total: 1.769 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkpad Universal Dock Thunderbolt 4
1.861 kr
Total: 1.861 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkpad Universal Dock Thunderbolt 4
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock Thunderbolt 4 Dockingstation
1.948 kr
Total: 1.948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lenovo Thinkpad Universal Thunderbolt 4 dock 135W
1.987 kr
Total: 1.987 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock Thunderbolt 4 Dockingstation
2.289 kr
+ fri fragt
Total: 2.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Ledningsført Sort
2.918 kr
+ 35 kr fragt
Total: 2.953 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Lenovo Thinkpad Universal Thunderbolt 4 Docking Station Thunderbolt Tilbehør til computer
3.034 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.073 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Bærbar computer dockingstationer