Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Dock

Bedste pris
Faldet 2.0%
2.039kr
3.856 krSPAR 47%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Dock er designet til professionelle brugere, der kræver høj ydelse og fleksibilitet. Med Thunderbolt 4-teknologi kan docken levere hastigheder på op til 40 Gbps og supportere op til 8K-skærme. Den tilbyder omfattende tilslutningsmuligheder, herunder USB-C, HDMI og DisplayPort, hvilket gør den til det ideelle valg for dem, der arbejder med krævende opgaver.

Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Dock koster lige nu 2.039 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.182 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.039 kr (16. juli 2026) og 2.182 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.039 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 WorkStation Dock Thunderbolt 4 Portreplikator
2.039 kr
Total: 2.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lenovo Thunderbolt 4 WorkStation Dock 2-Port DP HDMI
2.073 kr
+ fri fragt
Total: 2.073 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Dock (40B00300EU)
2.189 kr
Total: 2.189 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lenovo Thinkpad thunderbolt 4 dock 300W
2.439 kr
Total: 2.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Docking
2.449 kr
Total: 2.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 WorkStation Dock Portreplikator
2.479 kr
+ fri fragt
Total: 2.479 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Lenovo 40B00300EU dockingstation Ledningsført Thunderbolt 4
3.198 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.237 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Lenovo Thinkpad Workstation Dock Thunderbolt 4
3.374 kr
Total: 3.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Lenovo Thinkpad Workstation Dock Thunderbolt 4
3.374 kr
Total: 3.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Lenovo Thinkpad Thunderbolt 4 Workstation Dock Port Replicator Hdmi Tilbehør til computer
3.856 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.895 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.0%

Specifikationer

Kategori: Bærbar computer dele