Lenovo ThinkPad Hybrid USB-C with USB-A Dock

4.2 (1 anmeldelse)

Lenovo ThinkPad Hybrid dockingstation tilbyder en bred vifte af forbindelsesmuligheder til dine bærbare computere. Med USB-C og USB-A porte, 2 HDMI og 2 DisplayPort understøtter den flere skærme og netværksenheder. Ideel til kontorer, der kræver fleksibilitet og effektivitet.

Lenovo ThinkPad Hybrid USB-C with USB-A Dock koster lige nu 1.237 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.234 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.234 kr (07. juli 2026) og 1.288 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.237 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkPad Hybrid USB-C with USB-A Dock USB-C Dockingstation
1.237 kr
Total: 1.237 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lenovo ThinkPad Hybrid USB-C med USB-A dock USB-C 2 x HDMI-porte
1.258 kr
+ fri fragt
Total: 1.258 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Lenovo ThinkPad Hybrid Docking
1.362 kr
Total: 1.362 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lenovo ThinkPad Hybrid USB-C Dock
1.466 kr
Total: 1.466 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Lenovo ThinkPad Hybrid USB-C USB-A Dock Dockingstation
1.495 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.544 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkpad Hybrid Usb-c With Usb-a Dock
1.599 kr
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkpad Hybrid Usb-c With Usb-a Dock
1.599 kr
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo ThinkPad Hybrid USB
1.719 kr
+ fri fragt
Total: 1.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Lenovo 40AF0135EU dockingstation Ledningsført Sort
1.938 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.973 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.4%

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Bærbar computer dockingstationer