Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 21M7

Bedste pris
Stabil pris
6.499kr
8.259 krSPAR 21%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 21M7 er en bærbar computer med 14" IPS-skærm og 1920 x 1200 opløsning. Den er udstyret med Intel Core Ultra 5-processor, 16 GB RAM og 512 GB SSD med TCG Opal Encryption 2. Modellen har 180° hængselsdesign, Windows 11 Pro, Intel Graphics, Gigabit Ethernet, Wi-Fi 6E og Bluetooth. Tastaturet er nordisk, og der medfølger 2 års Lenovo Depot Support.

Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 21M7 koster lige nu 6.499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.499 kr (09. maj 2026) og 6.499 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.499 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkpad E14 G6 Intel Core Ultra 5 16gb 512gb 14 tommer
6.499 kr
Total: 6.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 21M7 14" 1920 x 1200 125U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro
7.136 kr
Total: 7.136 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 21M7 14 tommer 125U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro
7.138 kr
+ fri fragt
Total: 7.138 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 14" Intel Core Ultra 5
7.205 kr
+ fri fragt
Total: 7.205 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 21M7 14 1920 x 1200 125U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro
8.259 kr
+ fri fragt
Total: 8.259 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Bærbare computere