Lenovo ThinkPad Adapter 135W

Denne Lenovo ThinkPad 135W strømadapter sikrer pålidelig opladning til din bærbare computer. Med USB-C hurtigopladning kan du hurtigt få din enhed klar, og den brede spændingskompatibilitet gør den ideel til global brug. Det kompakte sorte design er let at transportere, og de internationale sikkerhedscertifikater garanterer sikkerhed og overensstemmelse.

Lenovo ThinkPad Adapter 135W koster lige nu 503 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 476 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 476 kr (23. april 2026) og 506 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 503 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkPad Adapter 135Watt
503 kr
Total: 503 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lenovo ThinkPad power adapter 135 Watt
503 kr
+ 39 kr fragt
Total: 542 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo ThinkPad Adapter 5 / 9 / 15 / 20V
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo 4x21h27804 Strømadapter Og Vekselret Indendørs Sort
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo 4x21h27804 Strømadapter Og Vekselret Indendørs Sort
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.9%

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Strømforsyninger og opladere