Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27

4.6 (27 anmeldelser)

Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 monitor leverer praktisk produktivitet med et skarpt 2560x1440 QHD-display. Den integrerede USB-hub og RGBIR-kamera muliggør nemt samarbejde, mens skærmens ergonomiske justeringsmuligheder sikrer komfort i fleksible arbejds- og mødeomgivelser.

Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 koster lige nu 2.524 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.446 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.446 kr (30. april 2026) og 2.739 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.524 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 27" 2560 x 1440 HDMI DisplayPort 60Hz
2.524 kr
Total: 2.524 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lenovo Tiny-in-One 27 2560x1440 60Hz
2.532 kr
+ fri fragt
Total: 2.532 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkcentre Tio27 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz
3.749 kr
Total: 3.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 27"
3.759 kr
+ fri fragt
Total: 3.759 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lenovo ThinkVision Tiny-in-One 27 – 27" WQHD-skærm
3.976 kr
Total: 3.976 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Lenovo ThinkCentre TIO27 27" IPS Quad HD skærm
4.199 kr
+ 119 kr fragt
Total: 4.318 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkcentre Tio27 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz 27 tommer
4.374 kr
Total: 4.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.1%

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme