Lenovo Tab ZAEJ

4.5 (17 anmeldelser)
Lenovo Tab ZAEJ
Bedste pris
Stabil pris
1.253kr
2.649 krSPAR 53%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Lenovo Tab ZAEJ er en 10,1" tablet med IPS FHD-skærm (1920 x 1200) og 64 GB eMMC-lager. Den kører Android 14 eller senere og har 4G LTE-forbindelse samt microSD-indgang. Tabletten har et elegant metaldesign i luna-grå og er udstyret med MediaTek Helio G85-processor. Velegnet til både underholdning og produktivitet.

Lenovo Tab ZAEJ koster lige nu 1.253 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.253 kr (09. maj 2026) og 1.253 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.253 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo Tab ZAEJ 10.1" 64GB 4GB
1.253 kr
Total: 1.253 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Tab 4g 4gb 10.1 tommer Mediatek 64gb Grå
1.399 kr
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Lenovo Tab ZAEJ 10.1" 64GB 4GB Grå
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Lenovo Tab 64GB LTE
1.699 kr
Total: 1.699 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lenovo Tab 64GB LTE Luna Grey
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo Tab 4G Mediatek Lte 64 Gb
2.649 kr
+ fri fragt
Total: 2.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Tabletcomputere