Lenovo Tab ZAEH 64GB

4.5 (17 anmeldelser)

Lenovo Tab ZAEH 64GB er en tablet med et elegant metaldesign og en 10,1" FHD-skærm, der er TÜV-certificeret for øjenpleje. Den drives af en MediaTek Helio G85-processor, hvilket sikrer problemfri multitasking. Tabletten har 4 GB RAM, 64 GB lagerplads, microSD-indgang samt både front- og bagkamera. Med et batteri på 5100 mAh er den velegnet til heldagsbrug og kan forvandles til en digital fotoramme under opladning. Leveres i luna-grå.

Lenovo Tab ZAEH 64GB koster lige nu 1.191 kr. En stigning på 8,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.099 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (11. juni 2026) og 1.199 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.191 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo Tab ZAEH 10.1" 64GB 4GB
1.191 kr
Total: 1.191 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Tab 4gb 10.1 tommer Mediatek 64gb Grå
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Lenovo Tab ZAEH 64GB Grey
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Lenovo Tab 64GB WiFi
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lenovo Tab 64GB Luna Grey
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo Tab Mediatek 64 Gb 25.6 Cm
2.249 kr
+ fri fragt
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Tabletcomputere