Lenovo Performance FHD Webcam

Lenovo Performance FHD Webcam leverer krystalklar 1080P video, perfekt til professionelle videomøder. Med ansigtsgenkendelsesteknologi kan du logge ind ubesværet, mens de to integrerede mikrofoner sikrer klar lydoptagelse fra alle vinkler. Ideel til både arbejde og socialt brug, dette webcam forvandler dine online interaktioner med forbedret videokvalitet og avancerede funktioner.

Lenovo Performance FHD Webcam koster lige nu 344 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 339 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 339 kr (21. april 2026) og 344 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 344 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo Performance FHD 1920 x 1080 Webcam
344 kr
Total: 344 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lenovo Performance FHD Webcam webcam
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Lenovo Performance FHD webcam, 1920 x 1080 pixels, USB-C, sort
457 kr
+ 39 kr fragt
Total: 496 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo Performance FHD 1920 x 1080 Webcam
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lenovo Performance FHD-webkamera – et
509 kr
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter DK favicon
Boligcenter DK
Lenovo Performance FHD webcam 12004363000 Full HD 1080p
539 kr
+ 79 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 4-7 Hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Lenovo Performance FHD Webcam
549 kr
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Performance Fhd Webcam
561 kr
Total: 561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Performance Fhd Webcam
561 kr
Total: 561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Lenovo Usb 2.0 Interface, Fhd
807 kr
+ 39 kr fragt
Total: 846 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Webcams