Lenovo P24q-30

4.5 (391 anmeldelser)

Oplev skarpe og klare billeder med Lenovo P24q-30's 23.8" IPS-skærm. Med en opløsning på 2560 x 1440 QHD og en opdateringshastighed på 60 Hz er denne skærm ideel til både arbejde og underholdning. Den støtter HDMI og DisplayPort forbindelser og leverer levende farver med en lysstyrke på 300 cd/m².

Lenovo P24q-30 koster lige nu 1.376 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.349 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.349 kr (17. juli 2026) og 1.656 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.376 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
24" Lenovo ThinkVision P24q-30 2560x1440 60Hz
1.376 kr
+ fri fragt
Total: 1.376 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo P24q-30 23.8" IPS 2560 x 1440 HDMI DisplayPort 60Hz
1.465 kr
Total: 1.465 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkvision P24q-30 23.8 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 60hz
2.374 kr
Total: 2.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkvision P24q-30 23.8 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 60hz
2.374 kr
Total: 2.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo Thinkvision P24Q-30 60.5 Cm
2.589 kr
+ fri fragt
Total: 2.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme