Lenovo Legion R45w-30

4.5 (55 anmeldelser)

Oplev gaming i en ny dimension med Lenovo Legion R45w-30. Denne 45" buede UltraWide monitor tilbyder en krystalklar opløsning på 5120 x 1440 og en hurtig opdateringsfrekvens på 165Hz. Med sin avancerede VA-panelteknologi sikrer den dyb kontrast og levende farver, mens HDMI, DisplayPort og USB-C tilslutninger gør den til det ideelle valg for seriøse gamere.

Lenovo Legion R45w-30 koster lige nu 5.361 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.311 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.311 kr (26. juni 2026) og 5.755 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.361 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo Legion R45w-30 45" VA 5120 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 165Hz
5.361 kr
Total: 5.361 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
44.5" Lenovo Legion R45w-30 5120x1440 165Hz
5.846 kr
+ fri fragt
Total: 5.846 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter DK favicon
Boligcenter DK
Lenovo Legion R45w-30 44,5" buet DQHD gaming-skærm 170 Hz
6.299 kr
+ 2.049 kr fragt
Total: 8.348 kr
På lager
Leveringstid: 4-7 Hverdage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Lenovo Legion R45w-30 computerskærm 113 cm 5120 x 1440 pixel DQHD LED Sort
8.998 kr
+ 39 kr fragt
Total: 9.037 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo Legion R45W-30 Computer
9.029 kr
+ fri fragt
Total: 9.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.4%

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme