Lenovo L32p-30

Lenovo L32p-30 er en 32" LED-skærm med en 4K UHD-opløsning, der leverer skarpe, detaljerede billeder. Det IPS-panel sikrer bred farvedækning og nøjagtige visuals, mens de alsidige tilslutningsmuligheder som HDMI, DisplayPort og USB-C gør den ideel til både kreativt arbejde og underholdning. Skærmen har desuden indbyggede højtalere for en komplet medieoplevelse.

Lenovo L32p-30 koster lige nu 2.460 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.271 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.271 kr (19. juni 2026) og 2.678 kr (26. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.460 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo L32p-30 32" IPS 3840 x 2160 HDMI DisplayPort USB-C
2.460 kr
Total: 2.460 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
32" Lenovo L32p-30 3840x2160 IPS
2.821 kr
+ fri fragt
Total: 2.821 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo L32p-30 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
3.174 kr
Total: 3.174 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo L32p-30 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
3.374 kr
Total: 3.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo L32P-30 80 Cm 3840 X
5.389 kr
+ fri fragt
Total: 5.389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme