Lenovo L27q-4a

Bedste pris
Stabil pris
1.358kr
2.439 krSPAR 44%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Lenovo L27q-4a er en 27" IPS computerskærm med QHD-opløsning på 2560 x 1440 og en opdateringshastighed på 100Hz. Skærmen har HDR10-understøttelse, 350 cd/m² lysstyrke og et kontrastforhold på 1500:1. Med 2x HDMI, DisplayPort og indbyggede højtalere er den velegnet til både produktivt arbejde og underholdning. Den brede synsvinkel og hurtige responstid gør den ideel til kontor, hjemmekontor og multimediebrug.

Lenovo L27q-4a koster lige nu 1.358 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 9,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.504 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.358 kr (16. juli 2026) og 1.504 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.358 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo L27q-4a 27" IPS 2560 x 1440 HDMI DisplayPort 100Hz
1.358 kr
Total: 1.358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Lenovo L27q-4a 2560x1440 100Hz
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Lenovo L27q-4a 27" QHD IPS-skærm 100 Hz og ergonomisk design
1.785 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.834 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Lenovo L27q-4A computerskærm 68,6 cm 2560 x 1440 pixel 2K Ultra HD LCD Grå
2.198 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.237 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo L27Q-4A Computer Monitor 68.6
2.439 kr
+ fri fragt
Total: 2.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme