Lenovo AC Adapter ADL230NLC3A
Laveste pris nogensinde
Lenovo AC Adapter ADL230NLC3A
På lager
Stabil pris
Opnå stabil strømforsyning til din bærbare computer med Lenovo AC Adapter ADL230NLC3A. Den leverer 20V og 11.5A, perfekt til effektiv opladning og langvarig brug.
Sammenlign priser
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lenovo power adapter 230 Watt
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo 230W AC power adapter for