Lenco Retro-pladespiller med 2 indbyggede højttalere Brun TT-34

Lenco TT-34 er en retro-inspireret pladespiller pakket i en rund MDF-trækasse, der gør den let at tage med. De to indbyggede stereohøjttalere på 2 x 2W RMS giver dig mulighed for at afspille vinylplader uden ekstra udstyr. Med USB-udgang kan du digitalisere din vinylsamling. Perfekt til både hjemmebrug og på farten, så du kan dele musikoplevelser med venner og familie.

Lenco Retro-pladespiller med 2 indbyggede højttalere Brun TT-34 koster lige nu 1.201 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (09. maj 2026) og 1.201 kr (31. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.201 kr hos Butik24 DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Lenco Retro-pladespiller med 2 indbyggede højttalere Brun TT-34
1.201 kr
Total: 1.201 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Lenco Retro Pladespiller TT-34 med højtaler : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
1.249 kr
+ fri fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lenco TT-34 Pladespiller Brun
1.250 kr
+ fri fragt
Total: 1.250 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lenco Retro-pladespiller med 2 indbyggede højttalere Brun
1.295 kr
Total: 1.295 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Retro pladespiller med 2 indbyggede højtalere Brun
1.819 kr
Total: 1.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenco