Lenco Pladespiller med Bluetooth® og to separate højttalere Wood LS-300WD

Lenco LS-300WD er et komplet pladespillersystem med hovedenhed i robust MDF og to separate træhøjttalere, der kan placeres frit for optimal stereooplevelse. Pladespilleren har remdrev for støjsvag drift, speed switch til 33/45 RPM og indbygget Bluetooth-modtager, så du kan streame musik trådløst. Autostop-funktionen beskytter dine plader, og et aftageligt plastikstøvcover medfølger. Systemet er energieffektivt og nemt at sætte op, hvilket gør det velegnet til både vinylentusiaster og moderne musiklytning.

Lenco Pladespiller med Bluetooth® og to separate højttalere Wood LS-300WD koster lige nu 1.368 kr. En stigning på 0,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.357 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.357 kr (20. juni 2026) og 1.388 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.368 kr hos Butik24 DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Lenco Pladespiller med Bluetooth® og to separate højttalere Wood LS-300WD
1.368 kr
Total: 1.368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lenco LS-300WD Record Player with Bluetooth® and two separate speakers Wood
1.368 kr
+ fri fragt
Total: 1.368 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenco LS-300 Pladespiller Bluetooth-audiomodtager 20Watt
1.465 kr
Total: 1.465 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lenco Pladespiller med Bluetooth® og to separate højttalere Wood
1.861 kr
Total: 1.861 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Pladespiller med Bluetooth og 2 træhøjttalere
2.149 kr
Total: 2.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenco