Lenco LS-50WD

4.0 (228 anmeldelser)
Lenco LS-50WD
Bedste pris
Stabil pris
806kr
1.479 krSPAR 46%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Lenco LS-50WD er en stilfuld pladespiller, der forener moderne teknologi med vintage charme. Med indbyggede højttalere og USB-port kan du nyde dine vinylplader uden ekstra udstyr og let konvertere dem til digitale filer. Den aftagelige støvdæksel og justerbare tonearm sikrer optimal lydkvalitet og vedligeholdelse.

Lenco LS-50WD koster lige nu 806 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 834 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 806 kr (06. marts 2026) og 834 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 806 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lenco LS-50WD turntable Pladespiller Brun
806 kr
+ 39 kr fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Lenco LS-50WD pladespiller med indbyggede højttalere USB-kodning træ
812 kr
Total: 812 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Lenco LS-50 pladespiller med indbyggede højttalere
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lenco Pladespiller med indbyggede højttalere USB-kodning træ
1.046 kr
Total: 1.046 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenco LS-50 Pladespiller Stereo Brun
1.069 kr
+ fri fragt
Total: 1.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
LS-50WD Pladespiller med indbyggede højtalere USB Encoding Wood
1.479 kr
Total: 1.479 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenco
Kategori: Pladespillere