Lenco LBT-188PI pladespiller Fyr

Lenco LBT-188PI er en pladespiller i fyrretræsfinish med Bluetooth-funktionalitet, så du nemt kan tilslutte trådløse højttalere eller hovedtelefoner. Den understøtter både 33 og 45 rpm, har remtræk og metalpladetallerken. Via USB kan du digitalisere din vinylsamling til din computer. Pladespilleren har RCA-udgang, arm med modvægt og et beskyttende plastdæksel.

Lenco LBT-188PI pladespiller Fyr koster lige nu 1.444 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.439 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.439 kr (29. maj 2026) og 1.457 kr (05. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.444 kr hos Butik24 DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Lenco Pladespiller med Bluetooth®-transmission Pine LBT-188PI
1.444 kr
Total: 1.444 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lenco LBT-188PI Record Player with Bluetooth® transmission wood Pine
1.457 kr
+ fri fragt
Total: 1.457 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Lenco LBT-188PI pladespiller Fyr : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
1.849 kr
+ fri fragt
Total: 1.849 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lenco Pladespiller med Bluetooth®-transmission Pine
1.990 kr
Total: 1.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Pladeafspiller med Bluetooth® transmission Pine
2.219 kr
Total: 2.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenco