Lenco Boombox med DAB+/ FM-radio og Bluetoothae Sort SCD-341BK

Lenco SCD-341BK er en brugervenlig og stilren boombox, der kombinerer DAB/DAB+/FM-radio, CD-afspilning og Bluetooth i et b�e6rbart design. Den er nem at betjene for b�e5de b�f8rn og voksne og kan bruges med lysnet eller batterier, s�e5 du kan tage din musik med overalt. Det integrerede b�e6reh�e5ndtag og lave v�e6gt g�f8r den ideel til hjemmebrug, i haven eller p�e5 farten.

Lenco Boombox med DAB+/ FM-radio og Bluetoothae Sort SCD-341BK koster lige nu 589 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 558 kr. Vores prishistorik bygger på 53 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 558 kr (13. maj 2026) og 589 kr (30. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 589 kr hos Butik24 DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Lenco Boombox med DAB+/ FM-radio og Bluetooth® Sort SCD-341BK
589 kr
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lenco SCD-341BK Boombox with DAB+/ FM radio and Bluetooth® DAB/DAB+/FM
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lenco Boombox med DAB+/ FM-radio og Bluetooth® Sort
652 kr
Total: 652 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Ghettoblaster med DAB+/FM-radio og Bluetooth, bærbar sort
729 kr
Total: 729 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenco