Leitz Skuffekabinet Post og Form set 10 skuffer A4

Leitz Skuffekabinet Post og Form set har 10 skuffer i A4 Maxi format og leveres i et robust og holdbart kabinet. Skufferne er i en blanding af farver, og kabinettet er mørkegråt. Perfekt til opbevaring af dokumenter, blanketter eller småting på kontoret. Skufferne har easy-glide funktion og skuffestop, og produktet passer godt sammen med andre Leitz produkter.

Leitz Skuffekabinet Post og Form set 10 skuffer A4 koster lige nu 854 kr. En stigning på 14,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 749 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 749 kr (09. maj 2026) og 869 kr (22. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 854 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Leitz Skuffekabinet Post og Form set 10 skuffer A4 Mørkegrå
854 kr
+ 39 kr fragt
Total: 893 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Skuffekabinet 10 skuffer A4 grå
929 kr
+ fri fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Skuffekabinet Leitz med 10 Skuffer grå
1.060 kr
+ fri fragt
Total: 1.060 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brevbakkesystem Post-set 10
1.342 kr
+ fri fragt
Total: 1.342 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Rulleskuffer