Leitz Skuffekabinet 5 skuffer grå

Leitz Skuffekabinet 5 skuffer grå er et robust og holdbart skuffekabinet til opbevaring af dokumenter og småting. Kabinettet har fem 'easy-glide' skuffer med skuffestop, etiketholder og etiket for nem identifikation af indholdet. Det lysgrå kabinet med farvede skuffer passer perfekt til andre Leitz produkter og er velegnet til A4 Maxi-format. Gummifødder sikrer stabilitet på skrivebordet.

Leitz Skuffekabinet 5 skuffer grå koster lige nu 614 kr. En stigning på 2,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 597 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 597 kr (12. juni 2026) og 696 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 614 kr hos Officely.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
Skuffekabinet 5 skuffer A4 grå
614 kr
+ fri fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Leitz Skuffekabinet Post og Form set 5 skuffer A4 Mørkegrå
723 kr
+ 39 kr fragt
Total: 762 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Skuffekabinet Leitz med 5 Skuffer grå
922 kr
+ 86 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brevbakkesystem Post-set 5
1.102 kr
+ fri fragt
Total: 1.102 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Skuffekabinetter Leitz grå m/5-skuffer
1.336 kr
+ fri fragt
Total: 1.336 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Rulleskuffer