Leitz Skuffekabinet 5 Skuffer A4 Sort

Leitz Skuffekabinet 5 Skuffer A4 Sort er et robust og holdbart skuffekabinet med fem farvede skuffer, der gør det nemt at organisere dokumenter og småting på kontoret. Kabinettet har etiketholder og etiket for nem identifikation af indholdet og passer perfekt sammen med andre Leitz produkter. Skufferne har easy-glide funktion og skuffestop, og kabinettet står stabilt med gummifødder.

Leitz Skuffekabinet 5 Skuffer A4 Sort koster lige nu 723 kr. En stigning på 19,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 607 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 607 kr (06. juni 2026) og 737 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 723 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Leitz Skuffekabinet Post og Form set 5 skuffer A4 Sort
723 kr
+ 39 kr fragt
Total: 762 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Skuffekabinet 5 skuffer A4 sort
756 kr
+ fri fragt
Total: 756 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Skuffekabinet Leitz med 5 Skuffer Sort
895 kr
+ 86 kr fragt
Total: 981 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brevbakkesystem Post-set 5
1.035 kr
+ fri fragt
Total: 1.035 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Post-Set m/5 skuffer Leitz
1.236 kr
+ fri fragt
Total: 1.236 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Rulleskuffer