Leitz Skuffekabinet 10 skuffer A4 sort

Leitz Skuffekabinet 10 skuffer A4 sort er et robust og holdbart skuffekabinet med 10 easy-glide skuffer og skuffestop. Kabinettet har et moderne design med lysgråt kabinet og farvede skuffer, hvilket gør det velegnet til opbevaring af dokumenter og småting. Passer perfekt til andre Leitz produkter og har etiketholder samt etiket for nem identifikation af indholdet. Gummifødder sikrer stabilitet på skrivebordet.

Leitz Skuffekabinet 10 skuffer A4 sort koster lige nu 854 kr. En stigning på 15,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 739 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 739 kr (09. maj 2026) og 869 kr (22. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 854 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Leitz Skuffekabinet Post og Form set 10 skuffer A4 Sort
854 kr
+ 39 kr fragt
Total: 893 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Skuffekabinet 10 skuffer A4 sort
929 kr
+ fri fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Skuffekabinet Leitz med 10 Skuffer Sort
1.092 kr
+ fri fragt
Total: 1.092 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brevbakkesystem Post-set 10
1.250 kr
+ fri fragt
Total: 1.250 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Skuffekabinetter Leitz sort m/10-skuffer
1.406 kr
+ fri fragt
Total: 1.406 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Rulleskuffer