Leitz iLAM Office A4

Bedste pris
Faldet 5.7%
659kr
1.055 krSPAR 38%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Leitz iLAM Office A4 er en kompakt lamineringsmaskine ideel til kontorer, der kræver hurtig og effektiv dokumentbeskyttelse. Med en opvarmningstid på kun 1 minut kan du hurtigt laminere dokumenter med lommer mellem 80-125 µm, hvilket sikrer professionelle og holdbare resultater. Maskinens slanke design passer perfekt til små skriveborde.

Leitz iLAM Office A4 koster lige nu 659 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 659 kr (21. juli 2026) og 699 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 659 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Leitz iLAM Office A4 lamineringsmaskine
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Leitz lamineringsmaskine iLAM A4 Office
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Leitz Leitz Lamineringsmaskin iLAM Office A4 mørkegrå 72510084 Modsvarer: N/A
812 kr
Total: 812 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Lamineringsmaskine iLAM Office A4 mørkegrå
898 kr
+ fri fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Leitz Lamineringsmaskin Ilam Office A4 Silver
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Leitz Lamineringsmaskin Ilam Office A4 Silver
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Leitz iLAM Office Silver
1.055 kr
+ fri fragt
Total: 1.055 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.7%

Specifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Lamineringsmaskiner