Leitz iLAM Home Office A3

Bedste pris
Faldet 7.3%
569kr
1.659 krSPAR 66%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Leitz iLAM Home Office A3 laminator er ideel til både hjemmet og kontoret. Med en opvarmningstid på kun 3 minutter og kompatibilitet med lamineringslommer fra 80 til 125 micron, sikrer denne maskine hurtig og nem laminering uden komplicerede indstillinger. Dens kompakte og elegante design passer perfekt ind i ethvert arbejdsmiljø.

Leitz iLAM Home Office A3 koster lige nu 569 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 614 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 569 kr (21. juli 2026) og 614 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 569 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Leitz Lamineringsmaskine iLAM HomeOfficeA3 grå
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Leitz Lamineringsmaskine iLAM HOME Office A3
614 kr
Total: 614 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
LEITZ iLAM Laminator Home Office A3 Grå
729 kr
Total: 729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Leitz Lamineringsmaskine A3
750 kr
+ 40 kr fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Lamineringsmaskine iLAM Home Office A3 sølv
859 kr
+ fri fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Leitz Lamineringsmaskin Ilam Home Office A3 Grå
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Leitz Lamineringsmaskin Ilam Home Office A3 Grå
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Lamineringsmaskine Leitz iLAM
1.084 kr
+ fri fragt
Total: 1.084 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Lamineringsmaskine A3 Leitz Ilam Home Office
1.158 kr
+ fri fragt
Total: 1.158 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Leitz Ilam Laminator Home Office A3
1.659 kr
+ fri fragt
Total: 1.659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 7.3%

Specifikationer

Kategori: Kontorudstyr