Leitz Ergo Small

Leitz Ergo Small er et kompakt hæve-sænke skrivebord med bordplade på 80 x 60 cm og manuel højdejustering. Bordet har hjul, så det let kan flyttes, og den stabile aluminiumsøjle samt firbenede fod sikrer en solid arbejdsplads. Den hvide finish passer ind i moderne kontormiljøer, og bordet er ideelt til både siddende og stående arbejde med plads til bærbar computer og tilbehør.

Leitz Ergo Small koster lige nu 1.687 kr. En stigning på 10,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.524 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.524 kr (12. maj 2026) og 1.687 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.687 kr hos Officely.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
Sidde/ståbord Ergo Small manuelt m/hjul hvid
1.687 kr
+ fri fragt
Total: 1.687 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Leitz Hæve-/sænkebord Ergo Small Manuel M/hjul Hvid
1.690 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.730 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Leitz Ergo hævesænkebord manuelt 80x60cm hvid
1.874 kr
+ fri fragt
Total: 1.874 kr
På lager
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Leitz Ergo lille hæve-sænke skrivebord Gamer Bord
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Leitz Ergo Litet Højde- Og Sænkbart Skrivebord Hvid
2.061 kr
Total: 2.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Leitz Ergo lille hæve-sænke skrivebord
2.750 kr
+ fri fragt
Total: 2.750 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Skriveborde