Leitz Ergo Litet Elektrisk Hæve-Sænke Skrivebord

Leitz Ergo Litet Elektrisk Hæve-Sænke Skrivebord har en kompakt bordplade på 600 × 800 mm, der egner sig til laptoparbejde eller opsætninger med én skærm. Bordet har elektrisk hævefunktion med let tilgængelig kontrolpad, hvilket gør det nemt at skifte arbejdsstilling. Aluminiumrammen og vægten på 23,2 kg giver stabil støtte, mens det hvide design med mørkegråt stel passer ind i moderne kontormiljøer. Ikke ideelt til hyppige flyt eller store opsætninger.

Leitz Ergo Litet Elektrisk Hæve-Sænke Skrivebord koster lige nu 2.116 kr. En stigning på 5,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.999 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.999 kr (27. maj 2026) og 2.116 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.116 kr hos Officely.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
Sidde/ståbord Ergo Small elektrisk hvid
2.116 kr
+ fri fragt
Total: 2.116 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Hæve Sænkebord Elektrisk Hvid
2.490 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.530 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Leitz Ergo Hæve-Sænke Skrivebord, elektrisk, med påmindelse at stå op
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Leitz Ergo lille elektrisk hæve-sænke skrivebord med påmindelse om at stå op Gamer Bord
2.499 kr
+ fri fragt
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Leitz Ergo Litet Elektrisk Højde- & Sænkbart Skrivebord Hvid
2.624 kr
Total: 2.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Leitz Ergo hæve-sænke bord lille hvid
2.785 kr
+ fri fragt
Total: 2.785 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Leitz Ergo lille elektrisk hæve-sænke skrivebord
3.250 kr
+ fri fragt
Total: 3.250 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Skriveborde