Leitz Ergo Dobbelt Monitorarm

Bedste pris
Stabil pris
599kr
1.171 krSPAR 49%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Leitz Ergo Dobbelt Monitorarm gør det nemt at montere to skærme på 17"-32" op til 9 kg hver. Armen har fjederassisteret højdejustering fra 185 til 435 mm, hvilket bidrager til bedre kropsholdning. Skærmene kan tiltes 0-90°, drejes 180° og roteres ±90° for præcis placering. Hurtigudløsende VESA 75/100 og medfølgende værktøj gør opsætningen enkel. Bordklemme eller gennemføringsbeslag passer til skriveborde på 10-80 mm, og silikoneklemme beskytter bordet.

Leitz Ergo Dobbelt Monitorarm koster lige nu 599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 21,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 759 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (21. juli 2026) og 759 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Leitz Ergo pladsbesparende dual monitor arm
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Leitz Ergo Skærmholder Til 2 Skærme Mørkegrå
750 kr
+ 40 kr fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Leitz Ergo Monitor Arm Dual, pladsbesparende 17"-32" flad / buet skærm
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Monitor Arm Ergo Space Saving Dual, Dark Grey
810 kr
+ fri fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Leitz Ergo Dobbelt Monitorarm
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Leitz Leitz Ergo pladsbesparende dual monitor arm Mørkegrå 65370089 Modsvarer: N/A
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Leitz Ergo dual monitorarm
1.171 kr
+ fri fragt
Total: 1.171 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Tv- og skærmbeslag