Leitz Ergo Active ståstol

Bedste pris
Stabil pris
799kr
1.438 krSPAR 44%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Leitz Ergo Active ståstol har et komfortabelt sæde i Dual Density Foam, der giver ergonomisk støtte. Stolen kan justeres i højden med 250 mm, hvilket gør det nemt at skifte mellem at sidde og stå. Den polstrede, lysegrå siddeflade understøtter op til 110 kg og har en skridsikker rund fod, som sikrer stabilitet på hårde gulve. Stolen leveres præsamlet med bærehåndtag for nem flytning og kan opbevares under et skrivebord.

Leitz Ergo Active ståstol koster lige nu 799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 14,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 932 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (21. juli 2026) og 932 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Leitz Ergo Active ståstol med komfortsæde, lys grå
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Ståstol Active Ergo Comfort sæde lysegrå
932 kr
+ fri fragt
Total: 932 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Leitz Leitz Ergo Active ståstol med komfortsæde Lysgrå 65450085 Modsvarer: N/A
1.179 kr
Total: 1.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Leitz Ergo Aktiv Stående Skammel Med Komfort Sæde
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Leitz Ergo Active ståstol med komfortsæde lysegrå
1.438 kr
+ fri fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Barstole