Leitz Ergo Active

Bedste pris
Stabil pris
555kr
870 krSPAR 36%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Leitz Ergo Active er en ergonomisk anti-trætheds ståmåtte, der fremmer mikrobevægelser og reducerer belastningen på ben og ryg under stående arbejde. Den har en aftagelig massagekugle, der kan bruges til målrettet lindring af fødder, håndled og skuldre. Måtten har skridsikker bund, vandafvisende overflade og er nem at rengøre. Med kompakte mål og indbygget håndtag er den let at transportere.

Leitz Ergo Active koster lige nu 555 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 555 kr (09. maj 2026) og 555 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 555 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Leitz Ergo Active ergonomisk anti-trætheds ståmåtte
555 kr
+ 39 kr fragt
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Ståmåtte Ergo Active anti-træthed 60x68 grå
704 kr
+ fri fragt
Total: 704 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Leitz Ergo Active-måtte, Mørkegrå
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Leitz Ergo Active ergonomisk antitrætheds ståmåtte
870 kr
+ fri fragt
Total: 870 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Hjem og have