Leitz Ergo Active

Leitz Ergo Active ståstol er designet til at fremme en aktiv siddestilling og reducere belastningen på ryggen. Stolen har et komfortabelt sæde i Dual Density Foam og kan justeres i højden fra 57 til 82 cm, hvilket gør den velegnet til forskellige skriveborde. Den polstrede grå pude og skridsikre bund sikrer både komfort og stabilitet. Stolen leveres præsamlet og har bærehåndtag.

Leitz Ergo Active koster lige nu 899 kr. En stigning på 6,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 848 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 848 kr (09. maj 2026) og 932 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 899 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Leitz Ergo Active ståstol med komfortsæde, mørk grå
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Leitz Standing Stool Active Comfort Seat Dark Grey
930 kr
+ 40 kr fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Ståstol Active Ergo Comfort sæde mørkegrå
932 kr
+ fri fragt
Total: 932 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Leitz Ergo Active Balancestol med komfortsæde, justerbar højde 57-82cm
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Leitz Ergo Aktiv Stående Skammel Med Komfort Sæde
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Leitz Leitz Ergo Active ståstol med komfortsæde Mørkegrå 65450089 Modsvarer: N/A
1.179 kr
Total: 1.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Leitz Ergo Active ståstol med komfortsæde mørkegrå
1.438 kr
+ fri fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Barstole