Leitz Cosy Glastavle 80x60 cm Gul

Leitz Cosy Glastavle 80x60 cm Gul er en magnetisk whiteboardtavle med et rammeløst, minimalistisk design i varm gul. Tavlen passer ind i stilfulde arbejdsmiljøer og leveres med mikrofiberklud og sort whiteboardpen for nem rengøring. Den plastfri indpakning gør den til et miljørigtigt valg.

Leitz Cosy Glastavle 80x60 cm Gul koster lige nu 809 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 768 kr. Vores prishistorik bygger på 57 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 768 kr (11. juni 2026) og 839 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 809 kr hos Officely.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
Glastavle Cosy 80x60cm detailpak gul
809 kr
+ fri fragt
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Leitz Cosy Glastavle magnetisk whiteboardtavle 80x60 cm varm gul
839 kr
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Leitz Cosy magnetisk glas whiteboardtavle 800x600mm Varm gul
859 kr
+ 39 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Magnetisk Glastavle Leitz Cosy | 60 x 80 cm | Gul
1.123 kr
+ fri fragt
Total: 1.123 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Whiteboards