Leitz 5132

Leitz 5132 er et robust hulapparat i grå metal, der kan lave 4 huller ad gangen og klare op til 40 ark. Det er velegnet til A4, A5 og A6 papirformater og har en standard hulafstand på 80 mm. Med anlægsskinne og papirguide sikres nem justering af papiret. Basen er designet til ikke at ridse eller skride. Produktet er GS sikkerhedstestet og leveres med 10 års garanti.

Leitz 5132 koster lige nu 726 kr. En stigning på 5,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 685 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 685 kr (18. juni 2026) og 726 kr (29. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 726 kr hos Officely.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
Hulapparat 5132 4-huls t/40 ark grå
726 kr
+ fri fragt
Total: 726 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Leitz Hulapparat 5132 4 hul 40 ark grå
834 kr
+ 39 kr fragt
Total: 873 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Hulapparat Leitz 5132 4/h.
973 kr
+ fri fragt
Total: 973 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Leitz 5132 hulapparat til 4 huller grå
998 kr
+ fri fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Hulapparat Leitz 5132 grå
1.284 kr
+ fri fragt
Total: 1.284 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Hullemaskiner