Legrand Plexo gruppetavle 4x18 moduler

Legrand Plexo gruppetavle 4x18 moduler er en lys grå gruppetavle med plads til 72 moduler fordelt på 4 rækker. Tavlen er stænktæt og udstyret med et låsbart dørhåndtag, hvilket giver ekstra sikkerhed mod uvedkommende adgang. Velegnet til installationer, hvor der stilles krav til vejrbestandighed og beskyttelse.

Legrand Plexo gruppetavle 4x18 moduler koster lige nu 1.941 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.884 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.884 kr (09. maj 2026) og 2.070 kr (15. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.941 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Legrand Plexo stænktæt gruppetavle med 4x18 moduler
1.941 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.981 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Gruppetavle Plexo IP65, 4x18 modul
2.089 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.128 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Legrand Plexo gruppetavle 4x18 moduler i grå
2.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Legrand Plexo stænktæt gruppetavle, 4x18 moduler
2.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Legrand Plexo gruppetavle, 4x18 moduler, grå
2.239 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.279 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Legrand Plexo gruppetavle 4X18 IP65, IK09, 4X18 moduls, Uden jord terminaler
2.494 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.573 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Legrand
Kategori: Monteringsbokse og beslag