LEGO Technic Volvo L120 Elektrisk Gummiged

Oplev konstruktion på en ny måde med LEGO Technic Volvo L120 Elektrisk Gummiged. Dette sæt giver mulighed for realistisk byggeri med hævning, sænkning og vip af skovlen samt knækstyring, der tilføjer et ekstra niveau af interaktivitet og sjov for unge teknikentusiaster.

LEGO Technic Volvo L120 Elektrisk Gummiged koster lige nu 598 kr. En stigning på 3,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 580 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 580 kr (17. april 2026) og 598 kr (22. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 598 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Technic 42209 Volvo L120 Electric-gummiged
598 kr
+ 39 kr fragt
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Technic Volvo L120 Elektrisk gummiged 42209 973 dele
765 kr
+ fri fragt
Total: 765 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Technic Volvo L120 elektrisk læssemaskine på hjul
781 kr
Total: 781 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Technic Volvo L120 Elektrisk Gummiged
790 kr
+ 40 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Technic Volvo L120 elektrisk hjullæsser 42209
948 kr
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Konstruktionsspil Lego
1.489 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.578 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Konstruktionssæt