LEGO Technic Lamborghini Revuelto 42214

4.6 (217 anmeldelser)
LEGO Technic Lamborghini Revuelto 42214
Bedste pris
Stabil pris
1.044kr
2.342 krSPAR 55%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

LEGO Technic Lamborghini Revuelto 42214 giver børn mulighed for at bygge en model af den ikoniske supersportsvogn. Sættet indeholder 1135 dele og er velegnet til børn fra 10 år, der ønsker at udforske teknik og design gennem leg. Perfekt til dem, der elsker biler og konstruktionslegetøj.

LEGO Technic Lamborghini Revuelto 42214 koster lige nu 1.044 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 9,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.149 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.044 kr (11. juni 2026) og 1.149 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.044 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Technic Lamborghini Revuelto supersportsbilen 42214
1.044 kr
Total: 1.044 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Technic 42214 Lamborghini Revuelto-supersportsvogn
1.055 kr
+ fri fragt
Total: 1.055 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Technic Lamborghini Revuelto 42214 1135 Dele
1.270 kr
+ fri fragt
Total: 1.270 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Lego Technic Lamborghini Revuelto-supersportsvogn 42214
1.320 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.360 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Technic Lamborghini Revuelto Super Sports Car
1.456 kr
Total: 1.456 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Konstruktionsspil Lego TECHNIC 42214 Lamborghini Revuelto
2.342 kr
+ 149 kr fragt
Total: 2.491 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Legetøj