LEGO Technic 42211 Lunar Outpost

LEGO Technic 42211 Lunar Outpost er et byggesæt, hvor du kan udforske månen med et månerover-rumfartøj. Sættet indeholder en terrængående rover med vippeaffjedring, 4-hjulsstyring, solpaneler og en roterende arm. Det er designet til børn fra 10 år og op og giver mulighed for at opleve spændende rumeventyr og kreativ leg.

LEGO Technic 42211 Lunar Outpost koster lige nu 610 kr. En stigning på 35,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 449 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 449 kr (27. maj 2026) og 649 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 610 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Technic 42211 Lunar Outpost™ månerover-rumfartøj
610 kr
+ 39 kr fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Technic - Lunar Outpost Månerover Rumfartøj 42211 - 1082 D
713 kr
+ fri fragt
Total: 713 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Technic Lunar Outpost™ Moon Rover rumfartøj
781 kr
Total: 781 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Konstruktionsspil Lego 42211 Lunar Outpost Moon Rover Space Vehicle 1082 Dele
1.406 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.495 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Legetøj