LEGO Super Heroes 76304 Batman Forever Batmobile

4.7 (276 anmeldelser)

Genskab den ikoniske Batmobile fra filmen Batman Forever med LEGO Super Heroes 76304 Batman Forever Batmobile. Dette autentiske byggesæt består af 909 dele og byder på detaljer som støbt forrude, bevægelige hjul, udsmykninger og et cockpit, der kan åbnes. Sættet er velegnet til både leg og udstilling og henvender sig til fans og samlere af Batman-universet.

LEGO Super Heroes 76304 Batman Forever Batmobile koster lige nu 610 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 591 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 591 kr (02. juni 2026) og 649 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 610 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LEGO Super Heroes 76304 Batman Forever™ Batmobile™
610 kr
+ 39 kr fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
LEGO Super Heroes Batman Forever batmobilen 76304
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
LEGO® Batman - Batman Forever-Batmobile 76304 - 909 Dele
689 kr
+ fri fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
LEGO Superhelte Batman Forever™ Batmobile™
781 kr
Total: 781 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Konstruktionsspil Lego 76304 Batman Forever Batmobile 909 Dele
1.489 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.578 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Legetøj